IMRG

Jesteśmy kimś więcej niż tylko właścicielami Indianów. Jesteśmy ludźmi dumnymi z tego co wybieramy i dokąd dążymy. Jesteśmy częścią czegoś większego. Tworzymy historię Indian w Polsce.

Stworzyliśmy grupy motocyklowe IMRG by pomóc wszystkim właścicielom tych sprzętów spędzić czas z ludźmi ceniącymi podobne wartości.

Zajęciem dealerstwa będącego centrum danej grupy jest zapewnienie przepływu informacji, organizowanie wydarzeń lub innych sposobności do spotkań na motocyklach. Grupy IMRG organizują mnóstwo świetnych spotkań na całym świecie.

Każdy właściciel motocykla Indian – niezależnie od modelu czy jego wieku – może dołączyć do IMRG przy zaprzyjaźnionym, lub najbliższym sobie salonie Indian w Polsce. Chcemy, by to miejsce było jego drugim domem.

Każdy członek grupy IMRG otrzymuje bezpłatnie pakiet startowy – z przypinką, naszywką oraz własną kartę IMRG. Karta upoważnia do zniżki -15% na akcesoria i odzież w każdym salonie Indian w Polsce! Dla chętnych istnieje możliwość zakupu naszywki na kurtkę lub kamizelkę z nazwą Grupy. Bycie częścią IMRG otwiera wiele możliwości podczas europejskich i światowych imprez dla motocyklistów.

image2-1024x901-500x440